sipka

Strom Veselska

...fotosoutěž o nejkrásnější strom

Pravidla soutěže

Kdo?

Máte rádi přírodu? Rádi fotíte stromy? Je jedno, jestli je vám deset či osmdesát let. Zúčastnit se může každý. Stačí mít po ruce fotoaparát či chytrý mobil.

Jak?

Nafoťte svůj oblíbený strom. Může to být mladá hruška u vás na zahradě nebo dvousetletý dub v zámeckém parku. Každý z vás může zaslat maximálně 2 snímky.

Kdy?

Své snímky nám můžete zasílat až do konce listopadu. Může jít o kvetoucí strom na jaře, zeleně oděný v létě nebo strom v podzimních barvách.

Kam?

Snímky s minimálním rozlišením 1 024 × 768 pixelů zasílejte na mail manak@bilekarpaty.cz. Do předmětu uveďte Strom Veselska.

Kde?

Do soutěže nám můžete zasílat snímky z katastru Veselí nad Moravou. Mapu si zobrazíte tady.

Příběh

Váže se k vašemu stromu nějaký příběh? Je opředený tajemstvím? Podělte se o něj. Zároveň nám nezapomeňte sdělit, kde váš strom roste.

Vyhodnocení

Počátkem prosince se sejde odborná porota a ze zaslaných snímků vybere 3 nejkrásnější. Výherci budou odměněni drobnými dárky.

Pár střípků o stromech

Zasláním fotografií souhlasíte, že Vzdělávací a informační středisko, o.p.s může s fotografiemi nakládat ve prospěch propagace regionu. Fotografie nebudou využity ke komerčním účelům.
Vzdělávací a informační středisko Bílé Karpaty, o.p.s. Facebook share
sídlo: nám Bartolomějské 47, 698 01 Veselí nad Moravou
doručovací adresa: nám. Míru 664, 698 01 Veselí nad Moravou
email: visbk@bilekarpaty.cz; tel.: 734 645 730